Zpět do obchodu

Registrace

ZERO – SOFT LOTION

Pleťová voda pro hydrataci vnějších i hlubších vrstev pokožky

Obsah: 150 ml

ZERO – SOFT LOTION

Kód: 2910

Pleťová voda pro hydrataci vnějších i hlubších vrstev pokožky

Obsah: 150 ml

Zero Soft Lotion má výrazný zvlhčující účinek na několika úrovních.

Kyselina hyaluronová díky své extrémní schopnosti zadržovat vodu snižuje ztrátu vody v pleti. Zvýšení obsahu vlhkosti v pokožce má vyhlazující a zpevňující účinek. Klasická kyselina hyaluronová má však velmi velkou molekulovou hmotnost, a proto má obvykle pouze povrchní účinek. Kombinace s kyselinou hyaluronovou s nízkou molekulovou hmotností (nízkomolekulární) významně rozšiřuje účinek do hlubších vrstev pleti.

Panthenol má zvlhčující a protizánětlivý účinek, zklidňuje svědění a podporuje hojení suchých mikrotrhlin.

Obsažený hydratační komplex složený z aminokyselin, močoviny, alantoinu a laktátu sodného kopíruje přirozené složení přirozeného hydratačního faktoru (NMF). To umožňuje pokožce udržet dodanou vlhkost déle.

Určeno pro všechny typy pleti, zejména pro velmi citlivou pokožku

Použití: po vyčištění pleti naneste na vatový tampon nebo do dlaní a jemně jej rozetřete po pokožce.

 

Ingredients: Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Caprylhydroxamic Acid, Lactic Acid, Sorbitol, Serine, Urea, Sodium Hydroxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Allantoin

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Zero linie
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu