Zpět do obchodu

Registrace

ZERO – SOFT MOUSSE

Jemná čisticí pěna

Obsah: 150 ml

ZERO – SOFT MOUSSE

Kód: 2900

Jemná čisticí pěna

Obsah: 150 ml

Tato čisticí pěna obsahuje nejen obzvláště jemné povrchově aktivní látky, ale také další pěstící látky.

Urea je zvláčňující látka s keratoplastickými vlastnostmi (změkčujícími rohovinu). Podporuje pronikání (penetraci) dalších účinných látek do pleti.

 Kyselina hyaluronová díky své schopnosti zadržovat vodu snižuje ztrátu vlhkosti v pokožce. Zde použitá kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností může pronikat kůží a tím také dodávat vlhkost hlubším vrstvám pokožky. Kůže vypadá hladší a pevnější.

 Glyceryl Oleate je pokožce vlastní «Biolipid» a chrání pokožku před vysycháním. V této formuli bylo prokázáno, že zajišťuje, že pokožka zůstane hladká a vláčná i po vyčištění.

Určeno pro:    všechny typy pleti, zejména pro velmi citlivou pokožku

Použití:          vmasírujte na pokožku ráno a večer a po té opláchněte vodou. Poté použijte Belico LOTION.

Ingredients: Aqua, Pentylene Glycol, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Propanediol, Glyceryl Oleate, Lactic Acid, Citric Acid, Urea, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Caprylhydroxamic Acid, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Zero linie
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu