Zpět do obchodu

Registrace

Zinc Paste

pasta se sírou a zinkem

Zinc Paste

Kód: 1760

pasta se sírou a zinkem

Určeno pro klienty s: lupénkou, chronickými vyrážkami, ekzémy, akné, periorální dermatitidou, neurodermitidou, rosaceou, popraskanými koutky úst.

Síra a zinek jsou dvě osvědčené účinné látky, které vyvolávají výraznou úlevu při různých kožních problémech. Síra rychle proniká do kůže a zpomaluje tvorbu rohových buněk, což je velmi prospěšné u lupénky. Když se síra v kůži spojí s kyslíkem, sníží se výskyt volných radikálů a tím i náchylnost k zánětům. Síra zmírňuje svědění a mobilizuje samoléčebné procesy.  Zinek je pro svůj slabý antiseptický účinek využíván k hojení ran.

Použití: naneste dle potřeby několikrát denně na postižená místa

Ingredientes: Ricinus Communis Seed Oil, Zinc Oxide, Hydrogenated Castor Oil, Sulfur, C12-15 Alkyl Benzoate, Copernicia Cerifera Cera, Cera Alba

Jméno značky: Belico Derma Concept
Kategorie: Séra a koncentráty účinných látek
Dostupnost: Pouze pro přihlášené

Medicínská biotechnologická kosmetika Belico je určena těm, kteří hledají kvalitní, účinnou a bezpečnou kosmetiku založenou na rostlinných složkách, obohacenou o moderní účinné látky ve vysokých koncentracích.

Kosmetické přípravky Belico obsahují převážně přírodní, v kůži běžně obsažené látky. Jsou založeny na přírodních produktech, bez obsahu kontroverzních chemikálií, parabenů, PEG, minerálních olejů, minerálních vosků a silikonů.
Namísto parfému, který je jedním z nejběžnějších alergenů, obsahují některé vybrané produkty éterické oleje. Většina přípravků je však zcela bez vonných látek. Tím se zvyšuje snášenlivost přípravků i velmi citlivou pletí a přípravky jsou z hlediska vůně pro obě pohlaví neutrální.
Přípravky Belico jsou neustále vyvíjeny. Tím je zaručeno, že odpovídají aktuálnímu nejvyššímu standardu!
 
Prodej kosmetiky Belico probíhá výhradně prostřednictvím kosmetických salonů a estetických center!
Tyto stránky slouží pouze pro informaci a jako objednávkové centrum našich salonů.
Zpět do obchodu